The Rough Guide to Madagascar (ebook)

Rough Guide Madagascar1 lipca 2015 roku londyńskie wydawnictwo Rough Guide oddało w ręce podróżników (miłośników Afryki) nowy ebook z podstawowej (Main Series) serii wydawcy.

The Rough Guide to Madagascar dostępny jest w formatach ePUB i MOBI, wydrukowany zawiera 182 strony. Autorem publikacji jest Richard Trillo – pisarz, konsultant PR, edytor. Trillo jest dzisiaj wielokrotnie nagradzanym, brytyjskim organizatorem wyjazdów do wschodniej i południowej Afryki.

Przewodnik jest przekrojem opisów dzikiej przyrody w parkach narodowych: Ranomafana i Antasibe-Mantadia po urocze plaże na legendarnej wyspie Nosy Be (najdroższe miejsce na Madagaskarze). Publikacja zawiera szczegółowe mapy wyspy oraz uaktualnione informacje o najlepszych restauracjach, hotelach, barach, nocnym życiu.

Przewodnik pełen jest praktycznych porad i wskazówek dotyczących samej organizacji wyjazdu. Zawiera również wszystkie konieczne informacje dotyczące poruszania się po Madagaskarze (transport, mieszkanie, atrakcje, koszty życia, służba zdrowia). Całość okraszona jest perełkami o kulturze, historii, muzyce i książkach oraz zawiera słowniczek.

Napisz komentarz